Про нас

Про нашу  компанію

 

Компанія H2O System була заснована в Житомирі в 2003 році. Основний напрямок діяльності – дистрибуція через регіональні дилерські мережі високоякісних систем очищення води для побутових, комерційних і виробничих потреб. Налагоджені тісні зв’язки з виробниками обладнання дозволяють адаптувати водоочисне обладнання до особливостей вітчизняної води і запитам українських замовників. Сервісних центр компанії надає повний спектр послуг: від попередніх консультацій і проектування систем очищення до монтажу та сервісного обслуговування. Після покупки і установки устаткування наші клієнти не відчувають себе покинутими. Кожен з них може розраховувати на інформаційну підтримку і наявність в торгових точках витратних матеріалів і запасних частин. Обов’язкова процедура проведення аналізу води, первинно – до початку проектування системи і повторно – після монтажу і пуско -наладкі, дозволяє пропонувати замовнику гарантований бажаний результат -наявність чистої води. Кожен клієнт отримує можливість оцінити правильність зробленого вибору і обгрунтованість витрачених коштів.

 

Все обладнання та комплектуючі вироби виробляються провідними фірмами Європейського Союзу, США, Азіатських країн. Їхня продукція є плодом багаторічної роботи на ринку водоочищення і результатом глибоких наукових досліджень. Ці торгові марки відомі по всьому світу, одне тільки їх ім’я є гарантією високої якості товару.

Крім того, вже на протязі багатьох років наша компанія сама є виробником систем фільтрації і змінних елементів. Наша продукція характеризується високою якістю і сучасним зовнішнім дизайном. Компанія слідує суворим європейським стандартам якості і стандартам NSF. Високий технологічний стандарт є невід’ємною частиною нашої діяльності. Сучасні склади створюють величезні логістичні можливості. Наявність великих складських площ дають можливість швидко і справно відправляти продукцію, а також приймати і відправляти транспорт.